Hakkımızda

Dünya mutfağının mükemmel lezzetleri, Maroof Cafe & Loung da sunuluyor.

Maroof Cafe & Lounge

seperator

Dünya mutfağının mükemmel lezzetleri, Maroof Cafe & Loung da sunuluyor. İstanbul’un en gözde mekânları arasında olan Maroof Cafe & Loung misafirlerini hem lezzetli yemekleri, hem de sade, rahat ve şık ortamıyla ağırlıyor.

Dünya mutfağının seçkin lezzetlerinin bulunduğu Maroof menüsünde Meksika lezzetlerinden deniz ürünlerine ve kuzu inciğe kadar pek çok benzersiz lezzeti bir arada bulabilirsiniz.

Menüsü, hizmet anlayışı ve merkezi konumu ile İstanbul’un seçkin buluşma noktası olan Maroof, akşam yemeklerinin yanı sıra öğle yemeklerinde de özellikle iş dünyasının ve sanatçıların tercih ettiği bir mekân olma özelliğini sürdürüyor. Sabah kahvaltısı ile öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra lounge alanları ile de keyifli sohbetlere rahat bir ortam sağlıyor.

 

KL

Master Chef Arif Aktürk

seperator

Danışman Master Chef Arif Aktürk ve ekibi ile tadı damağınızda kalacak lezzetleri sizin için burada buluşturduk.

Maharetli Ellerden Lezzet Dolu Yemekler

  • Hayal ettik
  • Tattık
  • Keşfettik

KL

Tutkuyla Hizmet Ediyoruz

Dünyanın enfes lezzetlerini Maroof Cafe & Lounge çatısı altında toplayıp, siz değerli misafirlerimize sunmanın heyecanı içindeyiz.

Rahat ve Şık Bir Ortam

İstanbul’un en gözde mekânları arasında olan Maroof Cafe & Loung misafirlerini hem lezzetli yemekleri, hem de sade, rahat ve şık ortamıyla ağırlıyor.

Mutluluğun Lezzet Hali

Sabah kahvaltısı ile öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra lounge alanları ile de keyifli sohbetlere rahat bir ortam sağlıyor.

× Bilgi al
X